top of page

מכתבי תודה

19/7/22

לטרי היקרה והאהובה

תודה רבה על הטיפול המקצועי שאת נותנת מכל הלב, עם הרבה אהבה ואיכפתיות!

אין הרבה מטפלות כמוך שהן "שחקניות נשמה"..

ואני מעריכה כל מפגש אצלך.

תודה שאת שומרת על גבולות אבל עדיין מביעה חום ותמיכה אין סופית.

תודה על כל השיחות שעשית עם גורמי  מקצוע על מנת לקדם את הטיפול בענייני ועל המאמצים שלך על מנת לסייע במקומות בהם הרגשתי שאין עם מי לדבר. 

אין לי מספיק מילים להביע את כל מה שאני מרגישה שהטיפול אצלך תרם (ועדיין תורם) לי

חוץ מאשר להגיד שוב תודה גדולה מכל הלב!

עברתי שינוי גדול ואני מודה לך על תרומתך הרבה בכך ויודעת שביחד איתך אוכל עוד לגדול, ללמוד על עצמי ועל מקומי בעולם, להשתפר במערכות היחסים שלי ולרפא פצעי עבר. 

באהבה

ה.ל

27/1/22

טרי היקרה

לא אמרתי לך מספיק היום

שאת באמת מפנקת בקבלת פנים ממש חמה ואוהבת

וזה כל כך כיף

את גם מרעיפה עלי אהבה וגם הערכה, זה מאוד מאוד מעצים ונותן כח

לא ציפיתי לזה  אפילו...

ואת גם שומרת על גבולות

אחרי כל כך הרבה טיפולים דפוקים, אני יודעת להעריך את זה

והעיקר זה הטיפול שלך שהוא פשוט עובד!!!

תודה ממש מכל לבי

2/6/21

To the one and only Terry weinberg, 

Having started treatment with you over a decade ago, I am so grateful for having had the priviledge to be supported and guided by you through some of the most challenging moments in my adult life. From exploring relationship issues and fear of abandonment, to examining self-fulfillment, fears of pregnancy and  childbirth, parenting, family challenges, post-natal mental health, work-life balance, workplace conflict resolution, re-visiting and establishing closure for difficult and hurtful past relationships and so much more. Your knowledge of the human spirit and human condition goes deep. Your faith in the Torah and your ever-expanding empathy and patience deepens this connection further. Thank You for being there for me, and for us. ️

אייר תשע"ט

לטרי היקרה
ברצוני להודות לך על הטיפול המסור. 
היית שליחה נאמנה לגרום לי להרגיש ולחוות את הרגע והשמחה. 
הקשבת, תמכת והבנת, עודדת ונתת לי כלים להמשך הדרך.
עדיין הדרך ארוכה אך מקווה שאדע להשתמש בעצותייך המחכימות. 
אני מאחלת לך שתמיד תצליחי בתפקידך וה' ימלא כל משאלות לבך לטובה אמן!

מודה ומעריכה מעומק הלב על ההזדמנות שניתנה לי להעזר בך בשעת משבר.
ל.מ

19/3/19

Dear Terry

I'm taking this opportunity to attempt to express my very deep feelings of admiration and Hakarth Hatov that I have towards you. No words can possibly begin to describe all that you've done and continue to do for me and my family. 
Your depth of character and beautiful personality are an inspiration and source of strengh for me. 
May the One and the only One who can repay you, do so many time over with all of the blessings that only He can provide. 
Yours
C.C

30/1/17

תרי יקרה!

תודה על אכפתיות והקשבה ללא לאות

על תמיכה, הבנה ועידוד, על מודעות המובילה לשינוי.

יהי ה' בעזרך בכל אשר תפני

שתזכי לסייע בע"ה לכל פונה למצוא מסלולי חיים עשירים, מספקים, שמחים ורגועים יותר, ושנזכה להתגשמות אמרתו של הרבי מקוצק: מה שאנחנו זוהי מתנתו של הקב"ה לנו. מה שאנחנו עושים מעצמנו זוהי המתנה שלנו לקב"ה. 

באהבה ובהערכה רבה

ב.ת

שבט תשע"ז

טרי יקרה!

"שיר הבית" שצירפתי הרי זה כמשל לנפשו של האדם.

לימדת אותי לחיות את המסר העיקרי

"שאין כה יקר כנפשו של האדם".

תודה ענקית!

ישלם לך ד' שכרך ותמשיכי בעבודתך מתוך שמחה ורוגע

מאחלת ומייחלת לך עם המון הערכה

ח.ב

07/012014

תרי שלי...

בטח אם יהיה מוזר אם אפתח את המכתב ואקרא לך אמא.

אבל מהיום הראשון שראיתי אותך גרמת לי להרגיש שבמובן מסויים את אמא שלי. שיש מישהי שאוהבת אותי ודואגת לי, ולא משנה מה. על כל הטירוף והשגעונות שליוו אותי בחיי, ידעת לפזר רוגע ושלווה, הצלחת להוציא ממני נקודות רגישות שלא האמנתי שאעיז לגעת בהם.

הצלחת להוביל אותי לסיום ונצחון במסע של חיי, שפחדתי ממנו כל כך. שאלת את השאלות הקשות, נגעת בעומק לבי. ריפאת אותי, אני מרגישה שפשוט הצלת אותי.

כבר בערך שנה, שאני מספרת עלייך בהערצה לכל אדם שאני פוגשת, על כמה שאת מעבר למטפלת עבורי. על כמה שאמנם היו אלה פגישות חד-צדדיות, אבל אני מרגישה שזכיתי להכיר אותך מעט, את נקודת מבטך על החיים, את הצורה שבה את חושבת שצריך לחיות.

אין לי מושג מאיפה להתחיל להודות לך. איך אפשר לתאר במילים את מה שעשית עבורי; את מורת דרך, אוזן קשבת, כתף תומכת, עיניים אוהבות ומחזקות, תמיד הצלחת לקרוא אותי ולגרום לי להרגיש שאני חשובה לך, למרות שאני רק מטופלת.

אם רק היתה לי היכולת להעניק לך הכל בחזרה. אפילו במעט שהענקת לי, אבל אני בטוחה ומאמינה שאת כל הטוב שעשית לי תקבלי בחזרה.

את אדם מדהים עם כוחות בלתי נדלים, עם כמות אהבה ונתינה אינסופית, אני לא יודעת אם כשבחרת את המקצוע הזה לחייך האמנת שתצליחי לחולל כאלו שינויים בחייהם של אנשים, ואני גם לא בטוחה שמישהו עצר פעם כדי לומר לך את זה; יש לך המון כח, ואת משתמשת בו לדרך הכי טהורה שאדם יכול להשתמש בה.

תודה שהצלת אותי, שהחזרת אותי לחיים, שעזרת לי להבין מי אני, שהיית אמא או לפחות הראית לי איך אמא אמורה להיות. המשפחה שלך זכתה באשה נדירה שראויה להערצה.

תודה – תודה – תודה.

אני אוהבת אותך, ודעי שאני יוצאת לעוד מסע, (סוג של...) אבל קטן יותר הפעם, קצת יותר רוחני, אבל אני יוצאת אליו כשאני שלמה ומודעת לעצמי, ואוהבת את עצמי, וזה הכל בזכותך!

לאורך כל הדרך שאעשה אזכור את המילים שלך, את הכלים שנתת לי כדי להתמודד עם קשיים, את דרכי החשיבה שהטמעת בי.

תרי, תודה.

את אדם נפלא.

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם – את ראויה לו.

תודה על הזכות שניתנה לי להכיר אותך.

אוהבת מאד

ק.ש

****

29th August, 2016

 

Terry

I must admit that before I met you, I was skeptical of my ability to be open about myself or my life and more so of any "stranger’s" ability to deeply understand the complexities that had brought me to a debilitating depression. 

I have never confided or spoken to even the closest of friends or family as I have to you in our sessions and that is to your credit not mine.  From the very first meeting, you made me feel at ease.  I found a warm and accepting person who could empathize and sense what I was feeling whilst simultaneously analyze and direct the conversation constructively. 

You waited patiently as I tried to form sentences through tears and slowly showed me how my actions and inactions over the years had brought me to the situation I was in.  Moreover, you helped me find the strength and tools within me to move forwards instead of being constrained by the past which cannot be changed.

You inspired my trust not only in your caring attitude and kindness but also in your insightfulness.  Your incisive remarks surprised me many times throughout our discussions.  You gave me much needed perspective and different angles of view to matters that had clouded my life and judgement for many years.

Terry, I find you as an astute psychotherapist as well as a warm and caring person.  It is very apparent when speaking with you that you're an extremely knowledgeable and experienced in your field.

Writing this was a wonderful opportunity for me to say thank you and let you know how grateful I am that we met. 

 S.H

****


22/092014

לתרי היקרה!

תודה על היותך בתקופה כה משמעותית בחיי!

מאחלת לך מכל הלב בריאות, אושר, שמחה והמשך הנאה מכל עשייה.

אוהבת אותך ורוצה להגיד מכל לבי: שום דבר מכל מה שעשית עבורי אינו מובן מאליו, בקליניקה ומחוצה לה. מילים לא יצליחו לתאר את כל זאת.

אז במילה אחת שמסכמת הכל:  תודה!

כ.ה

****

תרי אהובה שלי,

אני ממתינה פה בחדר ההמתנה המהמם שלך ושל ש. בעוד בני נהנה מכל רגע וחושבת לעצמי מתי אוכל לחזור לטיפולך המסור והאוהב. אני כל כך מתגעגעת אליך, להדרכה שלך, להנחיות שלך, לקול שלך ולטיפולך המסור. מקווה שבקרוב אמצא תקציב לטיפול אחת לשבועיים ואחזור לראותך ואל האנרגיות הנפלאות שלך.

בינתים... מאחלת לך שבוע נפלא מלא בהגשמות, באנרגיות טובות, ובאהבה!

א.ש.

****

Dear Terry

Thank you…. Thank you.. Thank you…

For your support, caring, attention to detail and more of all… the serenity you project!

Love P & S

***

תרי היקרה,

רציתי להודות לך באופן אישי על התמיכה התמידית והליווי הצמוד, במיוחד בשנה האחרונה בהריון ולאחר הלידה. בזכות התמיכה והעבודה הנהדרת שאת עושה עברנו את התקופה הכי טוב שהיה אפשר! מרגישה שבזכות הליווי הצמוד שלך אני מקבלת ממך את הכח לגדול, לצמוח לקבל כוחות ותובנות שמאפשרות לי לעבור מצבים בחיי שלפני הטיפול לא הצלחתי להתמודד איתם. תודה ענקית מכל הלב, שתהיה ולמשפחתך שנת אושר, עושר ומלאה בבריאות טובה, תשוקה, משמעות והגשמה עצמית.

באהבה 

ר.ש

***

תרי היקרה,

קראתי את מכתב החיזוק שלך. התרגשתי מאד ויותר, הצטערתי על שבחרת בשלב זה לא לעבוד במוסדנו. אני אוהבת ומעריכה אותך.

מכתבך מעיד על אנושיותך, על שאת יודעת לחזק את הנפגע בשעה קשה. זו תכונה נפלאה.

אני מאחלת לך הצלחה בעתיד, ושתפול בידיך הזכות להמשיך הלאה כך בעתיד, גם אם יהיה זה במקום אחר.

בהערכה רבה

ר.

 

****

לתרי היקרה,

כשנפגשנו לראשונה בתחילת השנה, כתלמידת כיתה י"א, ידעתי שאני מתחילה דרך חדשה לאחר שנפרדתי מהמטפלת הקודמת, וזה מעט הרתיע אותי כי כבר התרגלתי אליה. כמו כן, חשבתי שכמו בכל שנה אזדקק לטיפול בגלל בעיות בלימודים ואז.. הכרתי אותך.

כבר בשיחה הראשונה שלנו הרגשתי שאני מאד מתחברת אליך כי גילית כלפי המון הבנה וסבלנות. לא תיארתי לעצמי שהבעיות שלי יהיו יותר אישיות מלימודים, לא תיארתי לעצמי שתעבור עלי שנה כל כך קשה.

אולי כל זה קרה כדי לבגר אותי, כדי שאני אוכל לדעת להתמודד עם מצבים דומים בעתיד. את עזרת לי המון! את היית כמו חברה, כמו אמא שנייה שיכולתי לספר לה הכל וגם לקבל עצות טובות שיעזרו לי לשמור על קור רוח.

את היית תומכת, עוזרת, סבלנית וגם אוהבת ודואגת! ועל כל זה אני רוצה להודות לך מכל הלב! כי תרי, באמת, בלעדייך אני לא חושבת שהייתי מצליחה לשרוד ולהתמודד עם השנה הזו! את אחלה מטפלת ובטח גם אחלה של אמא וחברה!

ולכן תרשי לי גם לאחל לך המון המון המון המון הצלחה בהמשך דרכך והמון המון המון בריאות, ושחייך יתמלאו רק באושר ובאהבה!

אוהבת המון

ב.ה.ע

 

****

לתרי,

על המאמץ והרגישות להוביל אותנו

בנפתולי גיל ההתבגרות

ולשרוד...

בתודה ובהערכה

משתתפי סדנת ההורים

ע.ח

****

תרי היקרה

תודות רבות עבור הטיפול והשרות המסור. אין לי מילים להודות לך על מה שעשית בשבילי בתקופה כה קצרה.

בהערכה רבה ובתפילה להמשך עבודה פוריה.

שלך

ב.ז

 

****

ספטמבר 2015, תשע"ו

תרי יקרה,

שנה טובה ומבורכת, שפע בריאות, שמחה, אהבה וסיפוק.

בהזדמנות זו ברצוני לומר לך תודה.

תודה על הליווי שלי במסע לא קל בדרך אל האושר, תודה על ההקשבה, התמיכה והעצות הטובות.

מאחלת לך שנה טובה מקודמתה.

אמן לו יהי.

אוהבת

ר.

****

תרי יקרה ואהובה

תודה על תקופה מיוחדת שבה נפגשנו מדי שבוע ובמהלכה שיתפתי אותך בדברים הכי כמוסים ואת ציידת אותי ברעיונות ובכלים שבוודאי ימשיכו ללוות אותי במהלך חיי.

אני מאחלת לך שנות עבודה פוריות עם הרבה סיפוק והצלחה.

אוהבת אותך

א.י
ינואר 2016

****

הגעתי לתרי כאשר הייתי בת 19, במהלך שירותי הצבאי.
חיי היו אז חור שחור אחד גדול, רק רציתי שייגמרו.

ואז הגיעה הישועה- תרי.
בחיוך גדול, חום, אהבה והבנה, תרי קילפה אותי, שכבה אחר שכבה.

הגיעה לנבכי נשמתי, לנקודות הכואבות והחשובות ביותר, פתחנו הכל, תוך הכוונה וכתף תומכת,
ושיעורי הבית שקיבלתי לעשות מול עצמי.

סללנו דרך מלאת תובנות, שאיפות, יכולות ואהבה עצמית- עד שקיבלתי "כנפיים" ואת השקט הנפשי המיוחל.
תרי היא קסם. אדם בעל יכולות הכלה יוצאות דופן, חכמה אין סופית ונתינה הנשפכת מכל עבר.
תמיד שם, בשעות לא שעות, אפילו כשהייתי בארץ אחרת וגם היום כשאני כבר מרגישה "פתורה" ומסוגלת להכל בעצמי,

אני יודעת שהיא תמיד תהיה שם.

 

ח.ב

****

לתרי היקרה,

תודה על הסדנא המעניינת, על ההקשבה, על ההבנה, על הנגיעה הרכה בכאב, בתסכול ובהתלבטויות.

גם אם לא נוכל לעשות "מהפכים" כהורים, ברור שכל אחד מאיתנו יקח, לפחות, דבר אחד בונה לתוך מערכות היחסים שלו עם עצמו וסביבתו.

ולכן, שוב תודה ונשמח להפגש שוב בסדנת המשך..

מההורים: דני, שוני, ציפי, גיל, יעל, ענת, כריס וכרמל

16/05/15

****

היי תרי,

התקשרתי לרינת על מנת לקבל חוות דעת על הפגישות עמך. היתה מאד מרוצה. אמרה שהיית נהדרת ושאת מאד מומלצת. הם קיבלו ממך הרבה כלים פרקטיים. הצלחת להבין את הדברים ולגעת בנקודות החשובות. התייחסת אליהם נהדר. הצלחת לתת להם הרבה במספר מפגשים קצר והם השיגו את מה שהם רצו.

יישר כח ובתודה גדולה,

ה.א.

****

לתרי,

תודות על המפגשים הנעימים

עתירי ההארות והכלים

להתמודדות מושכלת ובונה

עם ילדינו המתבגרים

 

משתתפות סדנת ההורים

יולי 2010

****

תרי יקרה

הנה מסתיימות להן עשר פגישות משותפות, שחלפו מהר כמו הרוח.

ההיכרות עימך בשיחות – פתחה, חידשה ובעיקר הציפה אותנו בהרבה זכרונות ילדות משלנו.

נכון שהזמן נתן רק לנגיעות "קטנות", אבל גם בנגיעות הקטנות האלו – לכל אחד מאיתנו הרגישה "נגיעה גדולה" – לפחות אחת!   וזה כבר המון!

בהערכה רבה והמון תודה

ממשתתפי הסדנא ול.נ. רכזת החינוך

01/02/2014

****

ב"ה

סיוון תשע"ב

לתרי

מאת משתתפי חוג ההורים

במשך השבועות שחלפו נפגשנו בקביעות, שבוע אחר שבוע לשמוע, לדון ולהחכים. הננו כאחד מעידים שכולנו מצאנו עניין רב בתכנים ובדוגמאות שהועברו באופן כה חוויתי ובהיר במהלך הפגישות ואשר לימדו אותנו רבות על המאפיינים ההתנהגותיים הן של ילדינו והן של עצמנו כהורים.

משבוע לשבוע למדנו כיצד ניתן לקיים יחסים תקינים, מאוזנים ובעיקר מאושרים במשפחה. כל אחד ואחת מאיתנו וכולנו יחד מעריכים ומוקירים את ההשקעה הרבה, המאמץ וההתמדה המאפיינים אותך כל כך ואשר באו לידי ביטוי בכל פגישה ופגישה.

ומשום שכולנו הפקנו תועלת כה רבה מהפגישות, הפגישה הזאת, האחרונה, משאירה אצל כולנו טעם של עוד.

ועל כל אלו: תודה גדולה מכולנו!

משתתפי חוג הורים בי"ס בר-אילן

 

****

לתרי המדהימה

המון תודות על שהענקת לנו מזמנך, מסבלנותך, והעשרת אותנו בחוכמתך ובתבונתך.

מאד נהנינו מחיוכך וחברתך והפכנו במהרה להורים יותר חכמים וסבלניים כלפי ילדינו יקירנו.

ועל כך תבוא עליך הברכה, ישפיעו עליך החיים מטובם וימלאוך ברוב אושר ושמחה. יבורכו ימי חייך בבריאות, שלווה, אושר, הצלחה ואהבה.

עד 121 לך יקירה

א – מ – ן

בתודה, מכל משתתפי סדנת ההורים

עמק חפר

(בתקווה להמשך פורה ומהנה בשנה הבאה)

****

bottom of page